شنبه, 27 شهريور 1400
  • ساعت : ۷:۵۴:۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ 
با حضور مسئولان استانی و شهرستانی صورت گرفت
بهره برداری از پروژه آبرسانی به روستای "دره بید" بخش لوداب

به گزارش روتبط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد همزمان با رزمایش کشوری برکت امام خمینی(ره) روز سه شنبه ۱۳ خرداد ماه آیین بهره برداری از پروژه آبرسانی به روستای "دره بید" بخش لوداب انجام شد.

فیض اله پاسره، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد در این آیین با گرامی داشت سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی گفت: مفتخریم که در سال جهش تولید آیین افتتاح پروژه آبرسانی "دره بید" بخش لوداب هستیم.

وی با تقدیر از بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی  در مشارکت در اجرای این طرح آبرسانی افزود: در استان کهگیلویه و بویر احمد  تعداد ۲۵پروژه آبرسانی با جمعیت هدف ۲۲هزار نفر با هدف تامین آب ۵۵روستا با مشارکت بنیاد برکت تعریف شد.

پاسره اظهارکرد: برای اجرای سیستم های آبرسانی به روستاهای هدف زیرساخت هایی شامل ۱۳۵کیلومتر خط انتقال و لوله گذاری، احداث ۱۷بلب مخزن ذخیره آب با ظرفیت ۵۵هزار مترمکعب  و با اعتبار ۲۸۰ میلیارد ریال ایجاد و آماده بهره برداری می باشد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: پروژه آبرسانی  به "دره بید" بخش لوداب به نمایندگی از ۲۵پروژه آبرسانی در تمامی نقاط استان به بهره برداری رسید.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0