چهارشنبه, 2 مهر 1399
  • ساعت : ۱۲:۵۷:۲۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ 
مدیرعامل آبفای استان تاکید کرد
گلوگاه های فساد در روند اجرای پروژه ها بسته شود/لزوم بكارگیری Gis در صنعت آب و فاضلاب استان

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز  نشست واحد مهندسی و توسعه  شرکت آبفای استان با حضور مدیرعامل و  و کارکنان این واحد  انجام شد.

فیض اله پاسره در ابتدای این نشست با اشاره حساسیت کار حوزه مهندسی و توسعه در  شرکت آبفای استان اظهار کرد: این واحد به عنوان متولی احداث و توسعه زیرساخت های آب و فاضلاب  باید متعهدانه و با رعایت دقیق ضوابط فنی انجام وظیفه کند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان در ادامه با اشاره به اهمیت کاربرد سيستم‏هاي اطلاعات جغرافيايي (جي آي اس) در صنعت آب و فاضلاب اظهار کرد: این موضوع در عين اينکه بسيار ضروروی است مستلزم دانش و مهارت و مباني لازم نيز مي‏باشد.

وی یاد آور شد: اهميت بکارگيري Gis در صنعت آب و فاضلاب به علت بالا بودن حجم عمليات، هزينه‏بر بودن پروژه‏ها و گستردگي سطح و محل اجراء  بسيار چشمگير و قابل لمس است.

مدير عامل شرکت آب و فاضلاب استانبا تاکید  بر رعايت يکپارچه‏سازي نقشه برداري خيابان‏هاي در دست اجرا برابر دستورالعمل Gis توسط پيمانکاران بر اجرايي کردن آن تاکيد کرد.

پاسره همچنین با تاکید بر انجام تست های هیدرولیکی برای لوله و اتصالات انشعابات در دست اجرای عنوان کرد: این کار برای کاهش هزینه ها و جلوگیری  از هدررفت آب باید قبل از مدفون سازی خطوط و انشعابات انجام گیرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: با رعایت دقیق  قوانین و مقررات در روندا اجرای پروژه ها باید گلوگاهای فساد در پروژه ها بسته شود.

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.9.0
    V5.3.9.0