يکشنبه, 17 فروردين 1399
  • ساعت : ۱۲:۵۵:۴۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ 
معاون آبفای کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد
حذف قبوض كاغذی شركت آب و فاضلاب در راستای مدیریت سبز/لزوم ثبت شماره همراه مشتركین در سامانه ارسال پیامكی قبوض

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب  استان کهگیلویه و بویراحمد غلامحسین گشتاسب در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: سامانه پیام کوتاه شرکت
آب و فاضلاب استان قابلیت ثبت شماره تلفن همراه برای ارسال صورتحساب و سایر موارد مرتبط با حوزه مشترکین را دارد.

معاون امور مشترکین  شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد افزود:  در ماه­های آتی  نیز حذف قبوض کاغذی  در دستور کار می باشد که مقدمه آن ثبت شماره همراه مشترکین در سامانه ارسال پیامک آبفا است.

 

گشتاسب در مورد نحوه ثبت شماره تلفن همراه مشترکین نیز یادآور شد: مشترکین می بایست شماره اشتراک خود را به  سامانه پیامکی ( 300081303) ارسال نمایند که پس از این کار پیامکی برای آنها  ارسال خواهد شد که باید گزینه 3 را مجدد  برای ثبت پیامک مشترک به سامانه ارسال نمایند.

 وی عنوان کرد: با  انجام این کار شماره مشترکین برای ارسال پیامکی قبوض در سامانه ثبت خواهد شد.

معاون امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه حذف قبوض کاغذی کامی موثر در تحقق مدیریت سبز می باشد یادآور شد: سالانه بیش از 240میلیون تومان در این زمینه در  شرکت آبفای استان  صرفه جویی می شود.

گشتاسب کاهش با اشاره به لزوم ثبت  شماره همراه مشترکین در  سامانه ارسال پیامکی قبوض تصریح کرد: کاهش هزینه ها، افزایش سرعت پرداخت قبوض و اطمینان از تحویل قبوض به مشترکین از  مزایای  ارسال پیامکی قبوض است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.9.0
    V5.3.9.0