چهارشنبه, 2 مهر 1399
  • ساعت : ۹:۳۶:۲۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ 
در بازدید مدیرعامل آب و فاضلاب استان از آبفای دوگنبدان عنوان شد
تسریع در اجرای پروژه‌های آب و فاضلاب دوگنبدان/ارتقاء ایستگاه‌های پمپاژ سعادت‌آباد و خیرآباد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد فیض اله پاسره صبح  امروز ضمن دیدار  با کارکنان امور آب و فاضلاب  شهری دوگنبدان  از   تاسیسات و پروژه‌های  آب و فاضلاب این شهر  بازدید کرد.

در این دیدار که به همراه معاون بهره برداری شرکت و جمعی از مدیران ستادی  صورت گرفت نشست های تخصصی با حضور  مشاوران و پیمانکاران طرح های آبرسانی انجام گرفت.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب  استان کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار با  اشاره به لزوم رفع موانع  و مشکلات پیش روی  پروژه آبرسانی  به دوگنبدان از  سد کوثر اظهار کرد: ارتقاء دو ایستگاه پمپاژ سعادت آباد و خیر آباد   به صورت جدی در دستور  کار  قرار گیرد.

پاسره  عنوان کرد: تعمیر و تجهیز ایستگاه های پمپاژ سعادت‌آباد و  خیرآباد  گچساران  برای تسریع در انجام امور و بر اساس ضوابط دقیق  قانونی به بخش خصوص واگذار گردد.

در ادامه این بازدید مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان در جمع  کارکنان آبفای دوگنبدان و مشاوران طرح های آبرسانی و فاضلاب  دوگنبدان با تاکید بر  اهمیت انجام مطالعات و رعایت اصول فنی در  اجرای پروژه ها  بیان کرد: تسریع در اجرای پروژه ها نیز باید مد نظر باشد.

دیدار چهره به چهره با کارکنان آبفای دوگنبدان نیز  از دیگر برنامه های مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان در این سفر  بود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.9.0
    V5.3.9.0